Ruža kríková SCHNEEWITTCHEN, Kordes, kont. 2l
Rosa ‚Schneewittchen‘
Najkrajšia ruža bielej farby, vybraná ako „ruža sveta 1983“, opakovane kvitnúca do mrazu s množstvom kvetov, robustná.
Priemer kvetu: 7-8 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 120 |
|---|---|
| Šírka / cm | 70 |
| Farba kvetu | biela |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | růže keřová Schneewittchen |
Popis produktu
Schneewittchen, ruža kríková, Kordes, kont. 2l
Najkrajšia ruža bielej farby, vybraná ako „ruža sveta 1983“, opakovane kvitnúca do mrazu s množstvom kvetov, robustná.
Ruža Schneewittchen kvitne opakovane. Legendárna ruža, ktorá sa stala Svetovou ružou v roku 1958, stále patrí k najlepšie kvitnúcim čisto bielych kríkových ruží. Jasne biele poloplné kvety, jemná vôňa. Ocenená zlatou medailou na medzinárodných súťažiach. Štepí sa na kmienok. Vysoko mrazuvzdorná.
| Rastliny na m²: | 3 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Výška: | 120 cm |
| Šírka: | 70 cm |
| Kvety: | 7 -8 cm |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Využitie: | vhodná na živé ploty, odolná voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči chorobám: | dobrá |
| Ocenenia: | získala medzinárodné ocenenia na súťažiach ruží |
| Uvedenie: | 1958 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
CHARAKTERISTIKA
Vôňa
🌸 🌸 ◻︎ ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 ◻︎ ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
✔️ Prečo si vybrať SCHNEEWITTCHEN®
-
extrémne bohaté a dlhé kvitnutie
-
univerzálne použitie (záhon aj živý plot)
-
vysoká odolnosť voči chorobám
-
vhodná aj do menej skúsených rúk
-
osvedčená klasika medzi bielymi ružami
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností