Ruža veľkokvetá SOUVENIR DE BADEN-BADEN, Kordes, kont. 2l
Len niekoľko vzácnych ruží získalo značku ADR. Okrem dobrého zdravia, táto elegantná ruža s očarujúcou farbou, krémovo ružová je vhodná na rezanie do vázy. Odolná voči hubovým chorobám a dostatočne mrazuvzdorná. Vzpriamený hustý rast.
Rast: 
Priemer kvetu: 8-10 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|---|
| Veľkosť pri dodaní / cm | 22 cm |
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 100 |
|---|---|
| Šírka / cm | 50 |
| Farba kvetu | ružová |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Veľkosť pri dodaní / cm | 22 cm |
| Český názov | Růže SOUVENIR DE BADEN-BADEN |
Popis produktu
Souvenir de Baden – Baden, ruža veľkokvetá, čajohybrid, KORDES.
Len niekoľko vzácnych ruží získalo značku ADR. Okrem dobrého zdravia, táto elegantná ruža s očarujúcou farbou, krémovo ružová je vhodná na rezanie do vázy. Odolná voči hubovým chorobám a dostatočne mrazuvzdorná. Vzpriamený hustý rast. Ocenená zlatou a bronzovou medailou.
Souvenir de Baden-Baden má sviežu ovocnú vôňu, ktorá kombinuje jemnú notu litchi s mladým kvetom bazy a slivkou. Stred tvorí prekvapivá vôňa muškátu, ktorá dodáva ruži pikantný charakter. V srdci je klasická vôňa ruží kombinovaná so zosilňujúcou vôňou mandarínky. V srdci sú kombinované zemité aspekty pačuli. Vôňa je dokonale doplnená o práškovú ovocnú nôtu ruže.
| Rastliny na m²: | 4 – 5 |
| ADR: | ADR 2010 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Výška: | 100 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Kvety: | 8 -10 cm |
| Rast:
Využitie: |
rovný, vzpriamený
vhodná na rez |
| Vôňa: | veľmi silná, omamná |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Ocenenia: | ADR – zančka pre najkrajšie a chorobám odolné ruže. Ocenneie za vôňu z výstavy v Den Haag |
| Uvedenie: | 2008 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Eleganza® |
CHARAKTERISTIKA
| Vôňa | |
| Kvetnatosť | |
| Mrazuvzdornosť | |
| Odolnosť – čierne škvrny | |
| Odolnosť – plesne |

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností