Ruža veľkokvetá NOSTALGIE, KORDES, kont. 2l
Ruža veľkokvetá Nostalgie®
Mimoriadne pohľadná veľkokvetá ruža Nostalgie je dvojfarebná ruža, ktorá vyniká vôňou a je dokonalá aj ako rezaná do vázy. Farebnú hru kvetov zvýrazňuje tmavo zelené lístie.
Kvitnutie: kvitne opakovane
Priemer kvetu: 10cm
Farba: červená, oranžová, žltá
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 70cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 50cm |
| Farba kvetu | oranžová |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
Popis produktu
Ruža NOSTALGIE, veľkokvetá, KORDES
Šarmantná farebná kombinácia krémovo bieleho stredu a višňového okraja kvetu robí túto ružu unikátnou. Kvety majú nostalgický šálkovitý tvar a jemnú vôňu.
| Rastliny na m²: | 4 – 5 |
| Prirodzená výška: | 80 cm |
| Prirodzená šírka: | 50 cm |
| Kvet: | 8 cm, 9 cm, 10 cm |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Vôňa: | silná, intenzívna |
| Odolnosť voči chorobám: | dobrá |
| Uvedenie na trh: | 1996 |
Ruža veľkokvetá NOSTALGIE® | KORDES
Kvet
-
Farba: krémovo-biela s tmavočerveným lemom
-
Plnosť: veľmi plné, veľké kvety (nostalgický tvar)
-
Kvitnutie: opakované, celé leto
-
Vôňa: jemná až stredná
Hodnotenie vlastností
Vôňa
🌸 🌸 🌸 ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 🌹 🌹
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ◻︎
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ ◻︎
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ ◻︎
Ruže KORDES
Ruže svetoznámej pestovateľskej a šľachtiteľskej rodiny Kordes s viac ako storočnou tradíciou. Ruže sú pestované systémom Plant-o-fix, vyvinutým pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruže môžu rásť bez narušenia a rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Kordes sa zameriava pri svojom šľachtenia nielen na krásu kvetu, no najmä na odolnosť voči chorobám ruží. V ponuke nechýbajú aj extra voňavé druhy radu „Parfuma“. Väčšina kultivarov ruží vyšľachtených touto firmou, nevyžaduje žiadnu chemickú ochranu a nepodlieha ani múčnatke a čiernej škvrnitosti.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností