Ruža mnohokvetá NOVALIS, KORDES, kont. 2l
Táto ruža vyniká nevšednými vzácnymi tónmi lila až fialovej farby kvetov. Je to jedna z mála modravých odrôd ruže s vynikajúcim zdravím. Plné romantické kvety sú veľké v priemere až 10 cm. ADR – nemecké označenie pre najkrajšie a chorobám najodolnejšie ruže.
Priemer kvetu: 10cm
Farba: modrá, fialová
Kvetináč: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 80 |
|---|---|
| Šírka / cm | 40 |
| Farba kvetu | fialová |
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
Popis produktu
Ruža NOVALIS ®
Táto ruža vyniká nevšednými vzácnymi tónmi lila až fialovej farby kvetov. Je to jedna z mála modravých odrôd ruže s vynikajúcim zdravím. Plné romantické kvety sú veľké v priemere až 10 cm. ADR – nemecké označenie pre najkrajšie a chorobám najodolnejšie ruže.
| Rastliny na m²: | 5 – 6 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| ADR: | ADR od roku 2013 |
| Rast: | vzpriamený, rovný |
| Kvet: | 10 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | výborná |
| Rok vyšľachtenia: | 2010 |
Hodnotenie vlastností (grafický štýl)
Vôňa
🌸 🌸 🌸 ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 🌹 ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
(ADR ruža – mimoriadne zdravá)
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností