Ruža mnohokvetá KONIGIN MARIE, KORDES, na kmeni, kont. 7,5 l
Pekná ovocná a intenzívna vôňa. Nový člen Parfuma®-Collection. Jemná ruža nádhernej bledoružovej farby vznikla mutáciou hybridnej čajovej ruže Carmen Würth s ADR 2018.
| Veľkosť kontajneru / l | 7,5 l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška kmeňa / cm | 70-80 cm |
|---|---|
| Farba kvetu | bledoružová |
| Veľkosť kontajneru / l | 7,5 l |
Popis produktu
Ruža mnohokvetá ‚Königin Marie‘, na kmeni, kont. 7,5 l
Pekná ovocná a intenzívna vôňa. Nový člen Parfuma®-Collection. Jemná ruža nádhernej bledoružovej farby vznikla mutáciou hybridnej čajovej ruže Carmen Würth s ADR 2018.
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Rast: | vzpriamený |
| Výška kmeňa: | 70-80 cm |
| Kvet: | 8-10 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vynikajúca |
| Využitie: | vhodná na rez |
| Uvedenie:
Kolekcia: |
2020
Parfuma |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Vôňa | |
| Plnosť kvetov | |
| Mrazuvzdornosť | |
| Odolnosť- čierne škvrny | |
| Odolnosť – plesne | |
| Odolnosť – hrdza |
Články
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností