Ruža mnohokvetá GARTNERFREUDE TOSCANA, KORDES, kont. 2L
Rosa ‚GARTNERFREUDE® / TOSCANA®‚
Veľmi intenzívne farebná veľkokvetá ruža. Príťažlivá a stabilná farba, veľmi vysoká odolnosť voči chorobám. ADR 2001 a ďalšie ocenenia, ako sú zlaté medaily v La Tacita, Grazi a Lyone.
Rast:
Priemer kvetu: 3-4cm
Kontajner: 2l
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Stanovisko | slnečné |
|---|---|
| Kvitnutie | jún-október |
Popis produktu
Ruža mnohokvetá Gartenfreund, kont. 2l, KORDES,
Veľmi intenzívne farebná veľkokvetá ruža. Príťažlivá a stabilná farba a veľmi vysoká odolnosť voči chorobám. ADR 2001 a ďalšie ocenenia, ako sú zlaté medaily v La Tacita, Grazi a Lyone.
Krík ruže GARTNERFREUDE® / TOSCANA® je vhodný do súkromných záhrad a na verejnú zeleň, poteší každého záhradníka. Táto ruža, ktorá je skutočne odolná voči dažďu.
| Rastliny m²: | 4 |
| ADR: | 2001 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Šírka: | 60 cm |
| Priemer kvetu: | 3-4 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vynikajúca |
| Rast: | nízky, plazivý |
| Využitie: | vhodná na balkóny, na zavesenie, vhodná do kvetináčov, do polotieňov, odolná voči poveternostným vplyvom |
| Uvedenie: | 1999 |
| Ocenenia: | ADR – značka pre najkrajšie a voči chorobám najodolnejšie ruže. |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Rigo-Roses |
CHARAKTERISTIKA
| Vôňa | |
| Plnosť kvetov | |
| Mrazuvzdornosť | |
| Odolnosť – čierne škvrny | |
| Odolnosť – plesne |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností