Ruža mini ROXY, KORDES, kont. 2l
Mini ruža ‚Roxy®‘ zaujme na prvý pohľad purpurovo-ružovými kvetmi. Kvety takmer nevoňajú, sú plnokveté, malé (4-5 cm) a kvitnúť začínajú od júna až do konca jesene. Vďaka nízkemu vzrastu sa dá pokojne pestovať aj v črepníkoch či malých záhradkách.
Rast: ![]()
Priemer kvetu: 4-5 cm
Kontajner: 2 l
Skladom
Popis produktu
Ruža mini ‚ROXY®‘
Mini ruža ‚Roxy®‘ zaujme na prvý pohľad purpurovo-ružovými kvetmi. Kvety takmer nevoňajú, sú plnokveté, malé (4-5 cm) a kvitnúť začínajú od júna až do konca jesene. Vďaka nízkemu vzrastu sa dá pokojne pestovať aj v črepníkoch či malých záhradkách. Získala ocenenie ADR 2008. Dorastá do výšky a šírky 40 cm.
| Rastliny m²: | 5-6 |
| ADR: | ADR 2008 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Šírka: | 40 cm |
| Priemer kvetu: | 4-5 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Rast: | hustý, vzpriamený |
| Využitie: | vhodná do polotieňov, vhodná do kvetináčov, vhodná na cintorín |
| Uvedenie: | 2007 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| ADR: | ADR – zančka pre najkrajšie a chorobám odolné ruže. |
| Kolekcia: | Lilliputs® |
CHARAKTERISTIKa
Vôňa
🌸 🌸 ◻︎ ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 🌹 ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ◻︎
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.
Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností