Ruža kríková WEISSE WOLKE, Kordes, kont. 2l
Záplava čiastočne plných žiarivo bielych kvetov na početných klastroch, ktoré v podobe púčikov majú ružovkasté okraje. Ruža Weisse Wolke sa môže pochváliť niekoľkými oceneniami z medzinárodných súťaží ruží.
Rast: 
Priemer kvetu: 6-7cm
Kontajner: 2l
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Český názov | Růže Weisse Wolke |
|---|
Popis produktu
Ruža kríková ‘WEISSE WOLKE®‘, Kordes
Záplava čiastočne plných žiarivo bielych kvetov na početných klastroch, ktoré v podobe púčikov majú ružovkasté okraje. Rast je hustý, kríkovitý vzpriamený rast tejto oceňovanej ruže ocení každý pestovateľ. Weisse Wolke dorastá do vznešenej výšky 120cm. Kvety pekne kontrastujú s tmavými lesklými listami. Ruža má vysokú odolnosť voči chorobám a je nositeľkou čestnej ceny na prestížnej výstave ruží v Baden-Badene. Ruža je veľmi atraktívna pre medonosný hmyz, poradí si aj vysadená v polotieni, dobre znáša nepriazeň počasia. V záhrade si z ruže Weisse Wolke môžete urobiť aj nižší živý plot.
| Rastliny m²: | 3 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Šírka: | 70 cm |
| Priemer kvetu: | 6-7 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Využitie: | včelie pasienky, vhodné do polotieňov, vhodné na živé ploty, odolné voči poveternostným vplyvom |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Uvedenie: | 2018 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Heckenzauber® |
CHARAKTERISTIKA
Vôňa
🌸 🌸 ◻︎ ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 ◻︎ ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností