Ruža kríková AMOROSA, KORDES, kont. 2l
Rosa ‚Amorosa’®
Rast: ![]()
Priemer kvetu: 8-10 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 80 |
|---|---|
| Šírka / cm | 40 |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | růže keřová AMOROSA |
Popis produktu
Ruža kríková ‚AMOROSA’®, Kordes, kont. 2l
Vzpriamene rastúci hybridný čaj s nostalgickými kvetmi vyskytujúcimi sa v malých strapcoch v kombinácii so zdravým lístím. Pevné okvetné lístky robia z tejto ruže skvelú voľbu aj ako dlhotrvajúci rezaný kvet do kvetinových aranžmánov.
| Rastliny na m²: | 4-5 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Výška: | 80 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Kvety: | 8 -10 cm |
| Rast: | rovný, prevísajúci |
| Využitie: | vhodná na rezané kvety |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Uvedenie:
Kolekcia: |
2020
Eleganza® Antique® |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
CHARAKTERISTIKA
🌸 Kvet
-
Farba: jemná ružová
-
Plnosť: bohato plné kvety
-
Kvitnutie: opakované, celé leto
-
Vôňa: jemná, príjemná
AMOROSA® je ideálna voľba pre tých, ktorí chcú jemnú, romantickú ružu s plnými kvetmi, nenáročnú na starostlivosť a vhodnú do každodennej záhrady.
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností