Ruža mnohokvetá ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE, KORDES, kont. 2l
Rosa ‚ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE®‘
Intenzívne voňavá rozmanitosť v novej kolekcii PARFUMA, vzpriamene huňatý rast, nostalgické kvety, ktoré sú dlhotrvajúce aj v daždi. Dokonca aj rast, inšpirujúci rozmanitosť ruží s podmanivou vôňou. ADR 2015.
Priemer kvetov: 8-10 cm
Kontajner:2 l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 80 cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 50 cm |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | růže vícekvětá ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE |
Popis produktu
ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE®, mnohokvetá ruža KORDES, kont. 2l
Intenzívne voňavá rozmanitosť v novej kolekcii PARFUMA, vzpriamene bohatý, hustý, rast, nostalgické kvety, ktoré sú dlhotrvajúce aj v daždi. Dokonca aj rast, inšpirujúci rozmanitosť ruží s podmanivou vôňou. ADR 2015.
Tí, ktorí sú priateľmi typického anízu podobnému sladkému drievku, ktorý majú niektoré ruže, si tento typ obľúbia. Kombinuje intenzívne korenistú notu so základným telom klasickej vône ruží. Spojovacím prvkom je jemná príchuť čerstvého jablka v jadre tónu. Pikantný aspekt dominuje hlavne čerstvému kvetu a vytvára priestor pre ovocný charakter, čím viac sa kvet otvára. Svieži a nežný ružový dojem podčiarkuje ovocné srdce vône až do poslednej chvíle.
| Rastlina/ m²: | 4 – 5 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| ADR certifikát: | ADR 2015 |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Kvet: | 8-10 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | výborná |
| Ocenenia: | ADR – značka pre najkrajšie a najodolnejšie ruže |
| Vôňa: | ovocná, zmyselná, silná, omamná |
| Rok uvedenia: | 2013 |
| Kolekcia: | Parfuma |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.
Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností