Ruža mnohokvetá ROSENFAZINATION, KORDES, kont. 2 l
Rast: ![]()
Priemer kvetu: 8-10 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 100 cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 60 cm |
| Farba kvetu | ružová |
| Stanovisko | slnečné |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | růže vícekvětá |
Popis produktu
Rosenfaszination ® ruža mnohokvetá, KORDES, kont. 2l
Ruža Rosenfaszination sa pýši veľmi peknou ružovou farbou kvetov, bohato vyplnenými kvetmi s nostalgickým tvarom, krásnou vôňou a veľmi zdravými listami.
| Rastliny m²: | 3 – 4 |
| ADR: | ADR 2014 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Výška: | 100 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Kvet: | 8-10 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vynikajúca |
| Využitie: | aj na pestovanie v kvetináči |
| Uvedenie: | 2013 |
| Kolekcia: | MärchenRosen® |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Vôňa | |
| Plnosť kvetov | |
| Mrazuvzdornosť | |
| Odolnosť – čierne škvrny | |
| Odolnosť – plesne | |
| Odolnosť- hrdza |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností