Ruža mnohokvetá NAUTICA, KORDES, kont. 2l
Rosa floribunda ‚Nautica®‘
Nautica od Kordes je floribunda s rastom hustého kríka so vzpriameným rastom a plnými dvojitými kvetmi romantickej levanduľovej farby. Vysoká odolnosť voči chorobám. ADR certifikát od roku 2017.
Rast: 
Priemer kvetu: 5-6 cm.
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 70 |
|---|---|
| Šírka / cm | 50 |
| Farba kvetu | fialová |
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
| Český názov | růže vícekvětá NAUTICA |
Popis produktu
NAUTICA ruža mnohokvetá, KORDES, kont. 2l
Ruža mnohokvetá Nautica® je nová odroda pre všetkých fanúšikov extravagantných farieb kvetov. Na rozdiel od „Novalis®“ je ich rast kompaktnejší, kvety menšie, ale objavujú sa v bohatých zhlukoch. Ich zdravie listov je ako obvykle spoľahlivé a vykazuje malú citlivosť na obvyklé hubové ochorenia. Pestovatelia ocenia dobrú vhodnosť tejto odrody pre tých čo pestujú v kontajneroch ale aj záhradách. Využijete ich ako solitér krík v zmiešaných ružových ale aj trvalkových záhonoch, na balkónoch a terasách. Vzrušujúce a zároveň očarujúce robustné ruže.
| Rastliny / m²: | 4-5 |
| ADR: | 2017 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Výška: | 70 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Kvet: | 5 – 6 cm |
| Rast: | vzpriamený, rovný |
| Vôňa: | po divých ružiach |
| Odolnosť voči chorobám : | vynikajúca |
| Stanovisko/využitie: | vhodná na výsadbu kvetináčov |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Fantasia® |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.
Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností