Náprstník purpurový 'Castor Rose', kont. 1 l
Nádherný náprstník s veľkými ružovými kvetmi, ktorý dorastá do výšky 80 cm.
| Veľkosť kontajneru / l | 1 l |
|---|---|
| Veľkosť pri dodaní / cm | 20-30 cm |
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 80 cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 60 cm |
| Farba kvetu | ružová |
| Stanovisko | slnečné/polotieň |
| Veľkosť kontajneru / l | 1 l |
| Veľkosť pri dodaní / cm | 20-30 cm |
| Mrazuvzdornosť | -12°C |
| Český názov | náprstník červený |
Popis produktu
Náprstník ‚CASTOR ROSE‘
Nádherný náprstník s veľkými ružovými kvetmi, ktorý dorastá do výšky 80 cm. Vynikne v záhradách, ktoré sú upravené do vidieckeho štýlu. Kvety náprstníka možno rezať do váz.
Rastlina
Tmavozelené listy náprstníka ‚Castor Rose‘ majú vajcovitý tvar. Veľké ružové kvety kvitnú v období máj-júl a sú zvončekovitého tvaru.
Pestovanie
Náprstníku ‚Castor Rose‘ sa najlepšie darí na slnečnom alebo polotienistom mieste s vlhkou, priepustnou pôdou. Začiatkom zimy je dobré odstrániť jeho zvädnuté stonky. Rastlina nemá v obľube mráz a preto je vhodné ju pri nižších teplotách (pod -12°C) prikryť slamou.
Články
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností