Ruža mnohokvetá MOIN MOIN, KORDES, kont. 2 l
Kvetnatá, kompaktná a harmonicky rastúca floribunda s veľmi zdravými listami, ktorú zdobia guľovité, stredne ružové kvety, otvárajú sa do polodvojitých kalichov. Získala ocenenie ADR 2015.
Rast: 
Priemer kvetu: 6-7 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 70 cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 50 cm |
| Farba kvetu | ružová |
| Stanovisko | slnečné/polotieň |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | růže vícekvětá |
Popis produktu
MOIN MOIN® ruža mnohokvetá, KORDES, kont. 2l
Kvetnatá, kompaktná a harmonicky rastúca floribunda s veľmi zdravými listami, ktorú zdobia guľovité, stredne ružové kvety, otvárajú sa do polodvojitých kalichov. Získala ocenenie ADR 2015.
| Rastliny m²: | 4 |
| ADR: | ADR 2015 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Rast: | široký, hustý |
| Výška: | 60 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Kvet: | 5-6 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Využitie: | aj na pestovanie v kvetináči |
| Uvedenie: | 2011 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
Vôňa
🌸 🌸 ◻︎ ◻︎ ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 ◻︎ ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
(veľmi zdravá a spoľahlivá ruža)
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností