Ruža mnohokvetá MANGO, KORDES, kont. 2 l
Bohatokvitnúca a zdravá odroda, s kompaktným rastovým habitom a poloplnými a farebnými kvetmi, veľmi zdravá s dobrým opätovným rastom kvetov bez potreby strihu. Ideálne vlastnosti pre pestovanie v nádobe a jej udržiavanie v črepníku na terase alebo balkóne.
Rast: 
Priemer kvetu: 6-7 cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 60 cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 40 cm |
| Farba kvetu | oranžová |
| Stanovisko | slnečné |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Mrazuvzdornosť | -27°C |
| Pestovanie v kvetináči | Áno |
Popis produktu
Bohatokvitnúca a zdravá odroda ruže s kompaktným rastovým habitom a poloplnými
a farebnými kvetmi, veľmi zdravá s dobrým opätovným rastom kvetov bez potreby strihu. Ideálne vlastnosti pre pestovanie ruže v nádobe a jej udržiavanie v črepníku na terase alebo balkóne a to aj vďaka dosahovanej výške 60cm a šírke 40cm.
Ovocné odtiene ako marhuľová, oranžová, jantárová či medená, ktoré sú už mnoho rokov veľmi obľúbené u mnohých priaznivcov ruží, sa často združujú pod „farby slnečného žiarenia“. Do tejto kategórie možno určite zaradiť aj mladú mnohokvetú ružu ‚Mango®‘. Jej naplnené kvetinové misky žiaria sýto oranžovou farbou, pričom žltá spodná strana okvetných lístkov vytvára veľmi zvláštnu hru farieb, ktorá aj pri vysokých teplotách trochu vybledne.
| Rastliny m²: | 4 – 5 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Rast: | hustý rozložitý |
| Výška: | 60 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Kvet: | 5-6 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vynikajúca |
| Využitie: | na plné slnko, aj na pestovanie v kvetináči |
| Uvedenie: | 2019 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.
Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností