Ruža veľkokvetá MADAME ANISETTE, PARFUMA, KORDES, kont. 2l
Táto očividne krásna ruža prekvapuje skutočne nezvyčajnou vôňou. Kvety sú krémové s marhuľovým nádychom, ušľachtilé so silnou vôňou anízu. Séria parfumovaných ruží PARFUMA KORDES majú intenzívnu vôňu a sú veľmi populárne.
Rast: ![]()
Priemer kvetu: 7-8cm
Kontajner: 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 120cm |
|---|---|
| Šírka / cm | 50cm |
| Farba kvetu | biela |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | Růže MADAME ANISETTE |
Popis produktu
MADAME ANISETTE, ruža veľkokvetá, PARFUMA KORDES, kont. 2l
Táto očividne krásna ruža prekvapuje skutočne nezvyčajnou vôňou. Kvety sú krémové s marhuľovým nádychom, ušľachtilé so silnou vôňou anízu. Séria parfumovaných ruží PARFUMA KORDES majú intenzívnu vôňu a sú veľmi populárne.
Hybridná čajová ruža typu Grandiflora, pretože kvety sa objavujú v nádherných strapcoch. Má vzpriamený vzrast, veľmi zdravá a odolná voči teplu, vysoká odolnosť proti chorobám. MADAME ANISETTE získala niekoľko cien v medzinárodných ružových súťažiach, ako napríklad Coupe de Parfum v Lyone a Zlatá ruža v Kortrijku.
ADR – značka pre najkrajšie a odolné ruže voči chorobám. MADAME ANISETTE je víťaz cien v medzinárodných súťažiach
| Rastliny m²: | 4 |
| ADR: | ADR 2014 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Šírka: | 50 cm |
| Priemer kvetu: | 7-8 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Využitie: | vhodná na rez, kytice |
| Uvedenie: | 2013 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Parfuma® |
CHARAKTERISTIKA
Vôňa
🌸 🌸 🌸 🌸 🌸
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 🌹 ◻︎
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️
Odolnosť – čierne škvrny
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ ◻︎
Odolnosť – múčnatka
🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️ ◻︎

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností