Ruža veľkokvetá FAIREST CAPE, KORDES, kont. 2l
Fairest Cape – ruža veľkokvetá KORDES
Čajohybrid s nádhernou farebnosťou v teplých tónoch oranžovej, žltej a marhuľovej farby. Kvety veľmi dlho vydržia na záhone aj vo váze. Kvitne opakovane. Ocenená v Báden-Badene „Zlatá ruža“ 2004.
Priemer kvetu: 10cm
Výška: 80cm
Šírka: 40cm
Kvetináč: 2l
Rastliny na : 4-5
Pestovaná systémom Plant-o-Fix.
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 80 |
|---|---|
| Šírka / cm | 40 |
| Farba kvetu | oranžová |
| Veľkosť kontajneru / l | 2 |
Popis produktu
Čajohybrid s nádhernou farebnosťou v teplých tónoch oranžovej, žltej a marhuľovej farby. Kvety veľmi dlho vydržia na záhone aj vo váze. Kvitne opakovane. Ocenená v Báden-Badene „Zlatá ruža“ 2004.
| Rastliny/ m²: | 5 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Výška: | 80 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Kvet: | 8-10 cm |
| Rast: | vzpriamený, rovný |
| Vôňa: | podmanivá |
| Odolnosť voči chorobám: | dobrá |
| Predstavenie: | 2005 |
Charakteristika
| Vôňa | |
| Plnosť kvetov | |
| Mrazuvzdornosť | |
| Odolnosť – čierne škvrny | |
| Odolnosť – plesne |
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností