Ruža veľkokvetá CHERRY LADY, čajohybrid, KORDES, kont. 2L
Cherry Lady je veľmi hustá a harmonicky sa rozvíjajúca Edelrose, ktorej elegantne tvarované, romanticky vrubové kvety sú sýto ružové. Odroda tiež vykazuje vynikajúce zdravie listov, čo je v tejto ružovej skupine bezkonkurenčné.
Rast:![]()
Priemer kvetu : 8-10 cm
Kontajner : 2l
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
|---|
Skladom
Parametre a vlastnosti
| Výška / cm | 90 |
|---|---|
| Šírka / cm | 60 |
| Stanovisko | slnečné/polotieň |
| Počet/m2 | 4 |
| Veľkosť kontajneru / l | 2l |
| Český názov | Růže Cherry Lady |
Popis produktu
Cherry Lady – ruža veľkokvetá,
Cherry Lady je veľmi hustá a harmonicky sa rozvíjajúca Edelrose, ktorej elegantne tvarované, romanticky vrubové kvety sú ružovočervené. Odroda tiež vykazuje vynikajúce zdravie listov, čo je v tejto ružovej skupine bezkonkurenčné.
Hybridná čajová ruža s hustým a harmonickým rastom Cherry Lady má elegantné kvety. Ocenená zlatou a striebornou medailou. Vysoko odolná voči mrazom.
| Rastliny m²: | 4 |
| Kvitnutie: | kvitne opakovane |
| Šírka: | 50 cm |
| Priemer kvetu: | 8-10 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Odolnosť voči chorobám: | vysoká |
| Rast: | rovný, vzpriamený |
| Využitie: | rezané kvety, kytice |
| Uvedenie: | 2012 |
| Šľachtiteľ: | W. Kordes‘ Söhne |
| Kolekcia: | Eleganza ® |
Vôňa
🌸 🌸 🌸 🌸 ◻︎
Plnosť kvetov
🌹 🌹 🌹 🌹 🌹
Mrazuvzdornosť
❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ◻︎
Čierne škvrny
🖤 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Múčnatka
🍃 🛡️ 🛡️ 🛡️ 🛡️
Plant-o-fix je systém vyvinutý Kordes pre jednoduché a ľahké pestovanie ruží. Dekoratívna 2-litrová nádoba je dodávaná s postupne sa rozkladajúcim vnútorným kvetináčom a umožňuje komfortné a bezpečné pestovanie ruží. Ruža je pestovaná vo vnútornom kvetináči s organickej látky, ktorý sa po určitom čase po zasadení rozpadne, čiže korene môžu rásť bez narušenia a ruže rozkvitnú o 10 – 14 dní skôr ako pri bežnom pestovaní. Plant-o-fix je jednoduché a ľahké pestovanie s garanciou úspešného ujatia a rastu.

Články
Mohlo by sa vám hodiť
Zákazníci často nakupujú
alebo možnosť osobného oberu
pre registrovaných zákazníkov
máme viac ako 30 rokov skúseností